tel. komórkowy 505 939 915

SKUP ZŁOMU
Z ODBIOREM OD KLIENTA

  • SKUP ZŁOMU STALOWEGO
  • SKUP METALI KOLOROWYCH
  • SKUP I RECYKLING KABLI
  • INNE

tel. komórkowy

505 939 915
 
Skup złomu stalowego
Skup metali kolorowych
Skup i recykling kabli
Inne

Skup, recykling kabli miedzianych

 

 

Zgodnie z prawem, uczciwie i w trosce o środowisko

 

W ramach naszej działalności prowadzimy zaawansowany odzysk kabli i metali kolorowych. Recykling kabli jest niezwykle ważny dla środowiska i pozwala na odzyskanie surowców ze starych instalacji domowych oraz wszelkich innych, pochodzących np. z samochodów. Dzięki temu możliwe jest ich ponowne przetworzenie w specjalistycznych zakładach i wykorzystanie w innych produktach codziennego użytku.

 

Wysoka jakość usług

 

Nasza firma posiada bardzo zaawansowane zaplecze technologiczne, dzięki któremu jest możliwe przetworzenie każdej ilości złomu z kabli miedzianych i aluminiowych. Przerabianie odpadów z kabli jest przez nas realizowane na specjalistycznych maszynach, które spełniają wymogi instytucji zajmujących się ochroną środowiska. Nad wszystkim czuwają doświadczeni pracownicy, którzy znają się na swojej pracy. Każdego dnia dokładają największych starań, aby poszczególne procesy były realizowane prawidłowo.

 

Zgodnie z przepisami

 

Posiadamy wszystkie pozwolenia, które są niezbędne przy prowadzeniu działalności związanej z gospodarką odpadami. Nasz recykling kabli jest więc w pełni zgodny z narzuconymi normami i bezpieczny dla środowiska naturalnego. Masz w domu niepotrzebne instalacje i chciałbyś je przeznaczyć na recykling kabli? Świetnie trafiłeś! Prowadzimy profesjonalny skup złomu, dzięki któremu możesz się ich pozbyć.  W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta na terenie miasta Łódź. 

 

Już teraz skontaktuj się z nami.