SKUP ZŁOMU
Z ODBIOREM OD KLIENTA

  • SKUP ZŁOMU STALOWEGO
  • SKUP METALI KOLOROWYCH
  • SKUP I RECYKLING KABLI
  • INNE

tel. komórkowy

505 939 915
skup złomu
 
Skup złomu stalowego
Skup metali kolorowych
Skup i recykling kabli
Inne

Skup, recykling kabli miedzianych i innych materiałów

Zgodnie z prawem, uczciwie i w trosce o środowisko

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi firmy w zakresie skupu złomu stalowego, a także między innymi skupu kabli aluminiowych i silników elektrycznych. W ramach naszej działalności prowadzimy przede wszystkim zaawansowany odzysk kabli i metali kolorowych. Recykling kabli jest niezwykle ważny dla środowiska i pozwala na odzyskanie surowców ze starych instalacji domowych oraz wszelkich innych, pochodzących np. z samochodów. Dzięki temu możliwe jest ich ponowne przetworzenie w specjalistycznych zakładach i wykorzystanie w innych produktach codziennego użytku.

Wysoka jakość usług

Nasza firma posiada bardzo zaawansowane zaplecze technologiczne, dzięki któremu jest możliwe przetworzenie każdej ilości materiałów. Prowadzimy między innymi skup kabli miedzianych i skup kabli aluminiowych. Przerabianie odpadów z kabli realizujemy na specjalistycznych maszynach, które spełniają wymogi instytucji zajmujących się ochroną środowiska. Nad wszystkim czuwają doświadczeni pracownicy, którzy znają się nie tylko na recyklingu kabli, ale także wielu innych zadaniach. Każdego dnia dokładają największych starań, aby poszczególne procesy wykonywane w ramach prowadzenia skupu złomu były realizowane prawidłowo.

Zgodnie z przepisami

Posiadamy wszystkie pozwolenia, które są niezbędne przy prowadzeniu działalności związanej z gospodarką odpadami. Nasz recykling kabli jest więc w pełni zgodny z narzuconymi normami i bezpieczny dla środowiska naturalnego. Masz w domu niepotrzebne instalacje i chciałbyś je przeznaczyć na recykling kabli? Świetnie trafiłeś! Prowadzimy profesjonalny skup metali kolorowych, a także skup przewodów miedzianych i aluminiowych, dzięki któremu możesz się ich pozbyć. W razie potrzeby dojeżdżamy do klienta na terenie Łodzi.

Już teraz skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty skupu złomu z odbiorem od klienta.